Móda! Zvířecí vzory.

22. srpna 2009 v 13:40 | MagazineGirl |  Móda

Zvířecí vzory k nám ženám patří stejně, jako zvířecí instinkty. Vzory připomínající zebru, žirafu, tygra nebo hadí kůži se neustále vrací do módy. Letos však dostaly zcela nový vzhled - barvy, na které jsme doposud nebyly zvyklé. Zebra už nemusí být bílo-černá, ale co třeba fialovo-černá. A proč tygra neobarvit na zeleno!
Silnou myšlenkou letošního blížícího podzimu bude barevnost. Ta se dostane i na zvířecí potisky, které se doposud omezovali spíše na neutrálnější barvy, jakou je hnědá, okrová, bílá nebo černá. Už teď se objevují v obchodech nové podzimní kolekce, a proto začíná váš čas - čas milovníků módy! Je třeba sehnat nové módní kousky. Hledejte potisky připomínající divoká zvířata v netradičních barvách. Zapomeňte na klasiku - tou nyní nezabodujete. Chce to "přestříkat" zvířátka pestrými barvami.

Divoké potisky vyžadují méně divoké doplňky!
K výrazně barevným vzorům divočiny již nekombinujte vzorované nebo barevně výrazné kabelky a boty. Optimální jsou neutrální barvy, jako je černá, odstíny šedé nebo bílá. I doplňky volte spíše designově umírněné než extravagantní. Nechcete přece vypadat jako pouťová atrakce.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama